Minulé ročníky

2019

  • den konání: 20.3.2019
  • počet účastníků: 184
  • počet koncertů: 65
  • program pomoci UNICEF: Dobrý start do života (info níže pod seznamem účastníků)
  • celkem vybráno: 528 714 Kč

Kde a které sbory se zapojily?

Appendix Litoměřice

Plakát (PDF)

Vystoupí:
Appendix Litoměřice
Pětpé Roudnice nad Labem
Pakapella Ústí nad Labem

Ars Brunensis, Kantiléna

Facebook WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
Kantiléna
Ars Brunensis
Brněnský akademický sbor
Mladí brněnští symfonikové

Camella, Písklata

WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
Camella
Písklata
Levandulky
Zpěvandule

Cantabile

Facebook WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
Cantabilka
Dětský pěvecký sbor Cantabile
Komorní sbor Cantabile

Cantores Pontem Princeptis, SPS Stojmír-Bendl

Plakát (PDF)

Vystoupí:
Cantores Pontem Princeptis
SPS Stojmír-Bendl

Canzonetta

Plakát (PDF)

Vystoupí:
Canzonetta
Komoráček Teplice
Krušnohorský pěvecký sbor
Poupata
Pramínek

Capella Minima

Facebook Plakát (PDF)

Vystoupí:
Capella Minima

Carmina Clara

Plakát (PDF)

Vystoupí:
Carmina Clara

Carmina, Sluníčko, SPS Cantamus

Facebook WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
Sluníčko ZUŠ Letovice
Carmina
Campanela
Carpe Diem
SPS Cantamus

Českolipský Evergreen, DPS ZUŠ Žandov

Facebook WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
DPS VoxCantus ZUŠ Žandov
JENTAK(t)
Českolipský Evergreen

Charmone

Plakát (PDF)

Vystoupí:
CHARMONE Mnichovo Hradiště

Claireton Chorale, Osmikvítek

Facebook WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
Osmikvítek
Claireton Chorale
Paleček
Coloreton C
Pueri gaudentes

Coro Piccolo

Facebook Plakát (PDF)

Vystoupí:
Coro Piccolo

Cum decore, SPS Boleslav

WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
Cum decore
I Dilettanti

Dětský pěvecký sbor DDM Benešov, Sukův komorní sbor

Plakát (PDF)

Vystoupí:
Dětský pěvecký sbor DDM Benešov
Sukův komorní sbor

Doubravan

Facebook WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
Doubravan Chotěboř
DPS Kvítek

DPS Arietta

Plakát (PDF)

Vystoupí:
DPS Arietta
DPS Sluníčka ZUŠ Mohelnice
DPS Pomněnky MŠ Na Zámečku

DPS Ptáčata a Ptáčátka, Komorní sbor ZUŠ Šumperk

WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
DPS Ptáčata
DPS Ptáčátka
Komorní sbor ZUŠ Šumperk

DPS Slunko

WWW

Vystoupí:
DPS Slunko
Hlásek ZŠ Benešova
zpěvačky ZUŠ Třebíč
sportovní oddíly TJ Spartak

DPS Stodůláček

Plakát (PDF)

Vystoupí:
DPS Stodůláček
Hudební přípravka z DDM Stodůlky

DPS Zvonek ZUŠ Sokolov

Facebook WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
Zvonek ZUŠ Sokolov
Kolibříci ZUŠ Sokolov
Vcella ZUŠ Sokolov
JenTak

DPS Zvonky

Facebook WWW

Vystoupí:
DPS Zvonky Mnichovo Hradiště
SPS Continuo Mnichovo Hradiště

Dvořákův komorní sbor

Facebook WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
Dvořákův komorní sbor
Komorní sbor Imbus
Chrámový sbor Václav
sbor Scandula

Gambale

WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
Gambale

Hafotet

Facebook Plakát (PDF)

Vystoupí:
Hafotet
Kampíci a Kampalinky
Kampata
Kampacanta
flétnisté ze ZUŠ Štefánikova Praha 5

Harmonie Kraslice

Facebook

Vystoupí:
Harmonie Kraslice
Melodie Horní Slavkov a Loket
Vivat Musica Kraslice
Vokální skupina Cantus
Kytarový orchestr ZUŠ Kraslice

Hlahol Chomutov

Facebook WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
Hlahol Chomutov
Happy Smile
Rainbow Band

Hlahol Nymburk

Plakát (PDF)

Vystoupí:
Hlahol Nymburk

Jílovský pěvecký sbor

WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
Jílovský pěvecký sbor
Notička při MŠ Boletice

Joyful

Facebook WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
Joyful

Klenota, Nashira

Facebook WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
KLENOTA
Dětský sbor ZŠ Zdiby
NASHIRA


Krákorky

WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
Krákorky
Meluzínky
Lentilky
KUBR
COMODO
Zdický smíšený sbor

Kvítek

WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
Plamínek
Pramínek
Červánek
Kvítek

Let's Go!

Facebook WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
Let's Go!
T'N'T
Irena Budweiserová
Jakub Racek

Marika Singers

Facebook WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
Marika Singers

MIBIDIZO

WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
Dětský pěvecký sbor MIBIDIZO
Žáci ZUŠ Alfréda Radoka

Mikrochor

Facebook WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
Mikrochor
PSPU

My

Plakát (PDF)

Vystoupí:
Skřivánci
Sedmihlásek
DPS My Kladno
taneční skupina Primavera
Školní družina

Nic Moc

Facebook Plakát (PDF)

Vystoupí:
Nic Moc

Nota Bene Prostějov

Facebook Plakát (PDF)

Vystoupí:
Nota Bene Prostějov
DPS ZUŠ Vladimíra Ambrose
a hosté

Orbis pictus Ostrov

WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
Orbis pictus Ostrov

Paprsek

Vystoupí:
Dalovické sluníčko
Malíček ZŠ Dalovice
Jitřenky ZŠ Kosmonosy
Hlásek 7.ZŠ Mladá Boleslav
Sbor 4.ZŠ Mladá Boleslav
Čachovické kytary
Sbor LŠU Lysá nad Labem
Sbor PraMok ZŠ Březno
Paprsek A
Paprsek B
Paprsek C
Paprsek D

Pěnice

Plakát (PDF)

Vystoupí:
Sbor 1. stupně ZŠ
Viktorka
Pěnice

Pěvecký sbor Smix

Facebook WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
Pěvecký sbor Smix
NYU Prague Vocal Ensemble

Plzeňský dětský sbor

WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
Plzeňský dětský sbor
Javořičky
Cantanti

Primavera

Facebook WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
DPS Primavera
DPS Čerešničky
Gloria Brunensis

Sbor ČZU

Facebook Plakát (PDF)

Vystoupí:
Sbor ČZU

Sbor GKM

Plakát (PDF)

Vystoupí:
Sbor GKM

Sborové studio Permoník

WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
Permoníček starší
Přípravný sbor Permoník
Mužský komorní sbor Permoník
Chlapecký sbor Permoník
Koncertní sbor Permoník

Sirény, Perličky, Magistrae Raconenses

Plakát (PDF)

Vystoupí:
Sirény
Perličky
Magistrae Raconenses

SKETY

Facebook WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
SKETY

Sluníčka, Blue Jeans

Plakát (PDF)

Vystoupí:
Sluníčka
Blue Jeans
a bývalí členové sborů

SPS Fontána Mariánské Lázně

WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
SPS Fontána Mariánské Lázně
DPS Canzona ZUŠ F. Chopina Mar. Lázně


SPS Komenský

Facebook Plakát (PDF)

Vystoupí:
Smíšený pěvecký sbor Komenský
Pěvecký sbor při ZŠ a G Vítkov
Pěvecký sbor při ZUŠ Vítkov

SPS Smetana

WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
SPS Smetana Hradec Králové
Jizerka Semily

SPS Uničov

Plakát (PDF)

Vystoupí:
SPS Uničov
SPS Kantika Litovel
Senzakord Litovel

Studánka

Plakát (PDF)

Vystoupí:
Kapičky
Pramíneček
Pramínek
Studánečka
Studánka

Subito

Facebook WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
Komorní smíšený sbor Subito
komorní smyčcový orchestr

Verum

Plakát (PDF)

Vystoupí:
Verum
Tzivaeri

Vlastimil

WWW

Vystoupí:
Vlastimil Litomyšl
Dětský sbor ZŠ Zámecká
DPS Kvítek a Lilium
Sbor paní a dívek
Mužský pěvecký sbor Litomyšl

Vocalica

Facebook WWW Plakát (PDF)

Vystoupí:
Komorní pěvecký sbor Vocalica


Vokální ansámbl NOTABENE

Facebook WWW

Vystoupí:
Vokální ansámbl NOTABENE Ostrava
Jazykové gymnázium Pavla Tigrida

Vox coloris

Plakát (PDF)

Vystoupí:
Vox coloris
Zlatý klíček


Zvonky ZŠ 1. máje

Plakát (PDF)

Vystoupí:
Zvonky ZŠ 1. máje
žáci ZUŠ Bohuslava Martinů

Program Dobrý start do života

Cílem programu Dobrý start do života je zabránit zbytečným úmrtím nejmenších dětí a zajistit jim tak bezpečný vstup do života. Toho se snaží dosáhnout například zajištěním:

  • vyškolených pracovníků nemocnic a zdravotnických center,
  • lepší zdravotní péče o matku i dítě před porodem, při porodu a po něm (včetně očkování i řádné registrace dítěte při narození),
  • základního vybavení novorozeneckých oddělení nemocnic v nejchudších zemích světa (vč. zdroje pitné vody) nebo
  • osvěty zaměřené na správnou péči o děti.

Dětem tak dává naději na zdravé dětství a lepší život. Více o programu a možnostech, jak i nyní pomoci, najdete na webu UNICEF.